Smilkalai jaunaties ritualų energetikai sustiprinti

 • Kalbant apie mėnulio ciklo poveikį dažniausiai prisimenama pilnatis ir ją lydintys didesni ar mažesni nesusipratimai. Vis tik, gamtos ritmu gyvenantys žmonės puikiai jaučia ir kitų mėnulio fazių galią, kaip tik todėl su nekantrumu laukia jaunaties. Nuo seno pastebėta, kad užgimdamas jaunas mėnulis suteikia auginančios galios naujiems gyvybės ciklams. Ne šiaip sau šis metas laikomas palankiausiu sėti ir sodinti. Klestėjimas lydi ir per jaunatį užgimusius jausmus, užsimezgusias draugystes, visatai patikėtas svajones ir iškeltus tikslus. Tai naujos pradžios metas.

  Jaunatis yra pirmoji mėnulio ciklo fazė, kuomet žemė, mėnulis ir saulė yra išsidėstę vienoje linijoje, todėl mėnulis tampa nematomas. Lietuvių kalba jaunatimi vadinamas keleto dienų laikotarpis, kol mėnulis pamažu pilnėja iki priešpilnio. Vis tik, energetiškai stipriausias yra būtent tas momentas, kuomet mūsų planeta, jos palydovas ir saulė stoja į vieną liniją ir mėnulis visai pradingsta iš dangaus skliauto. Jauno mėnulio pasitikimo ritualams tinkamiausias laikas yra kuo arčiau šio momento. Energetiškai stipriausias fonas būna pirmąsias tris jaunaties valandas. Nesant galimybių pasitikti užgimstančio Jauno mėnulio tiksliu laiku, jo pasveikinimo ritualus galima atlikti per aštuonias valandas nuo jaunaties momento.

  Jaunaties metas yra pats tinkamiausias laikas paleisti nuoskaudas, pergalvoti kas trukdo judėti į priekį, aiškiai sau įsivardinti svajones bei tikslus. Norint išnaudoti su naujo mėnulio ciklo pradžia atsiveriančias galimybes, verta skirti laiko jaunaties pasitikimo ritualams. Vis daugiau žmonių patiki auginančia jaunaties galia ir šiuo ypatingu laiku praktikuoja svajonių užrašymą, taip jas atveriant Visatai. Šio ritualo esmė yra prieš jaunatį atsikratyti augimą stabdančių negatyvių minčių, o patį jaunaties metą skirti išsigryninimui, kuria kryptimi derėtų augti ir tobulėti. Per jaunatį užrašyti norai tampa simbolinėmis svajonių sėklomis, kurios pamažu ima skintis kelią į dienos šviesą.

  Ilgesnį laiką tokį norų paleidimo ritualą praktikuojantys žmonės, pastebi, kad kuo giliau bus išjausta svajonės ir kuo detaliau užrašyta, tuo greičiau pavyks sulaukti ženklų apie jų išsipildymą. Ne mažiau svarbi taisyklė yra tai, kad per jaunatį dera svajoti apie pokyčius savo, o ne kitų žmonių, gyvenime. Deja, jūs negalite „išsvajoti“ gerovės ar pasisekimo savo šeimos nariui ar kitam artimam žmogui. Neišsipildys ir pavydo, pagiežos, pykčio ir kitų negatyvių jausmų pritvinkę „palinkėjimai“ kitiems žmonėms. Prisiminkite, kad ką sėjate per jaunatį tas ir sudygs, todėl verčiau kaip piktžoles iš savo sielos rauti tobulėjimą stelbiančias neigiamus jausmus ir fiksacijas.

  Jaunaties pasitikimas užrašant savo norus, bus energetiškai dar stipresnis, jei sukursite ramią ir pokyčiams įkvepiančią aplinką. Būtinai uždekite žvakę, nes ugnis visiems ritualams suteikia sakralumo. Į visatos glėbį savo norus palydėkite dėmesingai parinktų smilkalų aromatu. Uždekite jus raminančiai ar kaip tik įkvepiančiai veikiantį smilkalų lazdelę arba rinkitės smilkalus pagal tai ko tikitės iš naujo mėnulio ciklo.

  Atsiveriant naujai pradžiai apdairu yra susikurti patikimą apsaugą nuo neigiamos energijos poveikio. Energetinę ritualų švarą patikimai saugos smilkstantis baltasis šalavijas, Palo Santo lazdelė ar bent šių aromatų smilkalai.

  Neigiamas vibracijas taip pat patikimai blokuoja sakralusis frankincense. Šio aromato smilkalai padės įsiklausyti į giliausius bei tyriausius savo troškimus, o taip pat suteiks drąsos ir pasitikėjimo savo jėgomis sekant širdies nurodytu keliu.

  Jazminų aromato smilkalai puikiai tinka jaunaties ritualams, nes jie siejami su įkvėpimu, kūrybingumu ir pozityviomis permainomis. Jazminų smilkalai taip pat padeda atsipalaiduoti nuo neigiamų minčių – tobulas energetinis krūvis jaunaties norams sustiprinti.

  Rožės aromato
  smilkalai stiprina gebėjimą puoselėti meilės jausmą bei pačiam jį priimti. Šiuos smilkalus verta turėti po ranka, jei per artimiausią jaunatį svarbiausias širdies troškimas yra puoselėti esamus santykius arba, kaip tik – atverti širdį naujiems romantiškiems jausmams.

  Žmonėms, kurie jaunaties ritualų pagalba tikisi pritraukti finansinę sėkmė verta uždegti pačiulių smilkalų lazdelę. Tikima, kad šis žemiškas aromatas pritraukia pinigus.
  Dar prieš jaunaties momentą apgalvokite kuria kryptimi ketinate siekti asmeninio tobulėjimo ir pasirūpinkite atitinkamą energetiką atitinkančiais smilkalais. Dėmesingiau pasigilinę į smilkalų reikšmes, iš anksto įsigykite tokių, kurių aromatas palydės į naują augimo fazę.

  Visą smilkalų pasirinkimą rasite čia>>