Aliejiniai kvepalai

 • Aliejiniai White Oudh kvepalai

  Agarmedžio kvapo aliejiniai kvepalai. Tūris 10 ml. 

  Aliejiniai Lavender kvepalai

  Levandų kvapo aliejiniai kvepalai. Tūris 10 ml. 

 • Pasikvėpinus aliejiniais kvepalais, širdžiai mielas aromatas lydės visą dieną. Mėgstantiems gėliškus aromatus patiks pakalnučių, laukinės rožės ar jazmino kvepalai. Vertinantiems prabangius, kiek sunkesnius aromatus derėtų atkreipti dėmesį į karališkus OUD kvepalus. Sandalmedžio kvapas taip pat priskiriamas prie prabangių, medienos natų turinčių aromatų.
  Dėmesingai atrinkti Indijoje pagaminti aliejiniai kvepalai taps charakteringu individualaus stiliaus akcentu, puikiai tinkančiu tiek dieną, tiek vakare. Šie aliejiniai kvepalai gaminami tik iš natūralių ekstraktų, išgautų iš gėlių, žolelių bei prieskonių. Visiškai saugūs kvepalai be alkoholio ir toksinių medžiagų tiks visiems. Aukštos kokybės ingredientai bei atidus rankų darbas užtikrina išskirtinius rezultatus – kvepalai pasižymi giliu kvapu, kuris išsilaiko išties ilgai.
  Dailaus dizaino mažą kvepalų buteliuką lengva visada turėti su savimi, mat jam niekada nepristigs vietos net ir kompaktiškoje rankinėje. Aliejiniai kvepalai yra koncentruoti – pakanka nedideliu lašeliu patepti riešus, vidinį alkūnės linkį ar zoną už ausų ar kaklą. Specialus aplikatorius užtikrina patogų ir skalsų jų naudojimą. Net ir naudojant kasdien mažo aliejinių kvepalų buteliuko gali pakakti net pusei metų.
  Dailaus dizaino dėžutėje supakuoti aliejiniai kvepalai gali tapti miela dovana širdies draugei, mamai, sesei ar bičiulei.

  Skaityti daugiau