5 akmenkų rinkinys asmeniniam augimui

 • 5 akmenkų rinkinys asmeniniam augimui

  900 EUR
  Šią prekę turime sandėlyje.
  Į krepšelį 

  Rinkinį sudaro: kvarcas, ametistas, rožinis kvarcas, citrinas ir obsidianas.

 • 5 akmenkų rinkinys asmeniniam augimui. Supakuotas medvilniniame maišelyje. Puiki dovana.

  Rinkinį sudaro: kvarcas, ametistas, rožinis kvarcas, citrinas ir obsidianas.

  Kvarcas dažnai laikomas universaliu akmeniu. Manoma, kad jis gali padėti stiprinti energiją, aiškinti mintis, padėti medituoti ir subalansuoti kūną bei protą.

  Ametistas laikomas dvasiniu akmeniu. Gali padėti sumažinti stresą, skatinti ramybę ir atsipalaidavimą, pagerinti miegą ir sustiprinti intuiciją bei dvasinį sąmoningumą. 

  Rožinis kvarcas laikomas meilės ir harmonijos akmeniu. Savybės: skatina meilę, tiek sau, tiek kitiems, padeda gydyti emocines žaizdas, mažina stresą ir skatina vidinę ramybę. Jis dažnai naudojamas meditacijoje ir dvasiniuose ritualuose. 

  Citrinas yra laikomas gausos, sėkmės ir pozityvumo akmeniu. Skatina kūrybiškumą, didina energiją, padeda įveikti stresą ir baimes, gerina nuotaiką ir skatina savigarbą. Jis taip pat laikomas geru akmeniu finansinei sėkmei pritraukti. 

  Obsidianas laikomas stipriu apsaugos akmeniu. Teigiama, kad jis sugeria neigiamą energiją, padeda atskleisti paslėptas tiesas ir emocijas, skatina aiškumą ir vidinį augimą. Jis taip pat naudojamas medituojant ir siekiant dvasinio balanso.

  Rinkinio svoris apie 90 gramų.

  Svarbu. Saugoti nuo mažų vaikų.